ראשי > אודות

אודות

 

בעולם אופנת הילדים, שמלא בגימיקים מתחלפים, בהדפסים צעקניים ובחלוקת צבעים סטריאוטיפית לבנים ולבנות, הרגשנו שיש מקום לרענן עם דגמים מינימליסטיים, קלאסיים ותמימים, שיכבדו את הצרכים האמתיים, הן של הילד והן שלכם, ההורים.

זו הסיבה שהבאנו לאוויר העולם את 'מינימליסט', אתר המתמחה בפריטים לתינוקות וילדים בגילאי 0-8 ומשלב את שתי האהבות הגדולות שלנו, ילדים ועיצוב.

בראש ובראשונה חשוב לנו לשמור על איכות, ואת כל הפריטים שאנו מעצבים, אנחנו תופרים באהבה רבה, תוך הקפדה על שימוש בבדים איכותיים ואקולוגיים, רכים ונעימים למגע, ללא תוויות ופתקאות שעלולות לגרד ולהציק. 

בכל שלבי הייצור אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים ידידותיים המתכלים מעצמם ואינם מזהמים את הסביבה וכל הבדים שלנו עשויים מכותנה מצרית סרוקה, שעוברת תהליכי צביעה בצבעים אנטי בקטריאליים, המונעים התפתחות חיידקים בבד.

מבחינה עיצובית בחרנו בקו יוניסקס קלאסי ובגזרות בייסיק נחשקות ועל-זמניות, המתאימות לשני המינים, כשבחלק מהפריטים אנחנו מכניסים טוויסטים עיצוביים, כדי להתאימם באופן מיוחד לבנות או לבנים.

היה לנו חשוב לשבור את החלוקה המיושנת של כחול לבנים וורוד לבנות ולהציע לשני המינים פריטים בקשת רחבה של קרוב ל-20 צבעים מלאי חיים, המתכתבים עם טרנדים עולמיים. 

בכל דגם שאנו מעצבים, עומדת לנגד עינינו המחשבה על הילד ועל הנוחות שלו. כל הבגדים של מינימליסט מיועדים לילדים בעולם האמתי, שמחוץ לקטלוג ומאפשרים להם לרוץ, לקפוץ, לשחק, להשתולל, להתלכלך, להיות סקרנים ובקיצור, להרגיש בנוח להיות ילדים.

מי כמונו יודע, שבגילאים האלה קצב הגדילה של הילדים מסחרר וקניית בגדים עבורם היא צורך בסיסי שחוזר כל עונה. לכן, חשוב לנו מאד לעשות את כל המאמצים כדי להציע לכם מגוון מוצרים איכותיים ושימושיים, תוצרת כחול לבן, בתמחור הוגן ושווה לכל נפש.

אתם מוזמנים לגלוש, להתרשם ולרכוש פריטים שאתם אוהבים! בגדי ילדים ותינוקות באינטרנט - רק במינימליסט!

שלכם, צוות מינימליסט.